YÜZME BİLMEYEN KALMASIN!

19 Haziran 2017 - 20:14 'de eklendi ve 39 kez görüntülendi.
resim

Defne Belediyesi, “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” sloganı ile çocuklara karne hediyesi olarak ücretsiz yüzme kursu düzenliyor.

Defne Belediyesi’nin yüzme bilmeyen 7-12 yaş arası çocuklar için düzenlediği yüzme kurslarına kayıtlar alınmaya başlandı.

Defne Belediyesi Dursunlu Yüzme Havuzu’nda 3 Temmuz Pazartesi günü başlayacak olan yüzme kursları için son kayıt tarihi 28 Haziran 2017.

Kayıtların; Defne Belediyesi Turunçlu, Harbiye, Çekmece Binaları ve Dursunlu Yüzme Havuzunda alındığı yüzme kursları için ailelerin, 0326 238 10 88 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alabilecekleri açıklandı.

Çocukların tatilde geçirecekleri zamanı olumlu aktivitelere yönlendirmek, onların ruhsal ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla çalışma yaptıklarını ifade eden Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman;

baskan-yaman-hic-bir-teror-orgutu-kirli-emellerine-ulasamayacaktir

“Çocuklarımızın hijyen şartlarına uygun, uzman eğitmenler öncülüğünde yüzmeyi öğrenmelerine olanak sağlayacak olan yüzme kurslarımız, çocuklarımıza karne hediyemizdir. “Yüzmeyi Bilmeyen Kalmasın” projemiz ile yaz tatilini aktif, enerjik ve mutlu geçirmek isteyen Defneli çocuklarımızın sportif faaliyetlerle meşgul olmalarını ve yüzmeyi öğrenmelerini sağlamayı amaçladık. Bütün çocuklarımızı onlar için bir nevi tatil sayılacak yüzme kurslarımıza bekliyoruz.” Sözlerine yer verdi.

DEFNE BELEDİYESİ FUTBOL OKULUNA KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Defne Belediyesi’nin 8-15 yaş arası kız-erkek çocukların yararlanacağı ücretsiz futbol kurslarına başvurular sürüyor.

Bayram tatili dolayısıyla 3 Temmuz 2017’de başlayacak olan ve Dursunlu ile Çekmece Sahalarında verilecek olan kurslara kayıt yaptırmak isteyenler için son başvuru tarihi 25 Haziran 2017.

Ücretsiz Futbol Kursu için kayıtlar,  Defne Belediyesi Ana ve Ek Hizmet Binalarında alınıyor.