porno seyret
Vali Doğan:Bu Yıl 1 Milyon Daha Turistin Hatay’ı Gezmesini… « Hatay Bizim Gazete
Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay Bizim Gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

if(get_option('fface')) {echo '
';} else {echo '';} ?>

Vali Doğan:Bu Yıl 1 Milyon Daha Turistin Hatay’ı Gezmesini…

Vali Doğan:Bu Yıl 1 Milyon Daha Turistin Hatay’ı Gezmesini…
Bu haber 01 Ekim 2019 - 0:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hatay Valisi Rahmi Doğan, “Hatay Turizm ve Gastronomi Günleri”ni son gününde yaptığı değerlendirmede şunları belirtti:

Hatay yüksek marka değeriyle insanların ilgisini çeken bir şehir. Bu şehir yaylasıyla, deniziyle, ovasıyla, tarihiyle, turizmiyle, kültürüyle gerçekten insanların dikkatini çekiyor ve insanlar bölgeyi ziyaret etmek istiyor. Geçtiğimiz yıl şehrimizi yabancı ve yerli 2 milyon turist gezdi. Biz turizmden çok ciddi bir pay alma iddiasındayız.

Hatay yüksek marka değeriyle insanların ilgisini çeken bir şehir, ancak insanların beklentilerini karşılayabilmek de çok önemli. Bunun için var gücümüzle çalışıyor ve yeni projelere imza atıyoruz.

Medeniyetler Korosu’nun Hatay’ı, Hatay’ın kültürünü, tarihini ve sosyolojik yapısını yansıtma anlamında çok ciddi bir katkısı var. Hatay Valiliği olarak ziyaretçilerimizin bu özel etkinliği görebilmeleri için her cuma günü Medeniyetler Korosu, Kültür Müdürlüğü’nde konser veriyor.

Türkiye’yi temsil iki şehirden biri olan ve gastronomi denildiğinde 26 şehirden biri olan Hatay’da Gastronomi Mutfak Sanatları Merkezi projesini şekillendirdik.

Hatay sadece kendi topraklarından çıkan eserlerin sergilendiği bir müzesi olan nadir şehirlerden bir tanesi. 800 metrekarelik dünyanın tek parça ve en büyük taban mozaiği şu anda Antakya’da ve Müze Otel’in müze kısmında sergileniyor.

Hristiyanlar için hac yeri olarak kabul edilen ve dünyanın ilk kilisesi olma özelliği taşıyan Saint Pierre Kilisesi bölge turizmi açısından büyük bir öneme sahip ve burada sayamadığım nice zenginliğimiz var.

Hatay gibi büyük bir marka olan şehrimizi, bu yılla beraber sadece il günleri olarak düşünmedik ve işi daha profesyonel bir yere taşıdık.

“Hatay Turizm ve Gastronomi Günleri”, bu yıl hem turizmimizi hem yöresel ürünlerimizi hem de Hatay Gastrofest alanı gibi gastronomi gücümüzü tanıtacağımız platformlarıyla çok ciddi bir çalışma oldu. Hataylı olmayan hiçbir firmaya etkinliğimizde yer vermedik. Çünkü biz gerçekten Hatay’ı tanıtmak istiyoruz. Bu özel etkinliklerin de katkı sunacağına gönülden inanarak bu yıl 1 milyon daha turistin şehrimizi gezmelerini bekliyoruz.”Dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER

antalya travestiizmir evde masajistanbul evde masajbetpas