Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay Bizim Gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

bulunduğunuz ilde size en iyi hizmet veren firmalar.kütahya evden eve nakliyatafyon evden eve nakliyatkars evden eve nakliyat
Mithat Öztürk

Tüm Problemleri El Birliği İle Çözeceğiz!

Tüm Problemleri El Birliği İle Çözeceğiz!
Bu haber 20 Mayıs 2019 - 22:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Hatay il başkanlığına atanan eski Antakya belediye başkanı Mehmet Yeloğlu,mevcut il başkanından görevi bugün devr aldı.

Yapılan devir töreninde konuşan Yeloğlu,şunları söyledi:

Kıymetli dava arkadaşlarım, değerli hemşehrilerim;
Ak Parti Hatay İl Başkanı olarak bugün, mevcut İlçe başkanlarımız ve gönüldaşlarımızla bir araya gelme fırsatı buldum. Coşkulu karşılamaları ve teveccühleri için teşkilat mensuplarımıza, hemşehrilerime şükranlarımı sunarım.

Bugüne kadar partimiz çatısı altında görev yapan İl Başkanlarımıza, görevi devretmiş ya da halen çalışmalarını sürdüren milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, ilçe başkanlarımıza, teşkilatlarımızda görev alan tüm mensuplarımıza ve Ak Parti’ye destek vermiş dostlara teşekkür ederim.

TrHepsinden Allah razı olsun, büyük emekleri oldu.

Partimiz Hatay’da teşkilandıktan sonra büyük başarılara imza attı, elbette seçimlerde istediğimiz sonucu elde edemediğimiz zamanlar da oldu ama ve şehrimiz ve ülkemiz için aynı anlayışla çalışacağız.

Memlekette var olan, olabilecek veya oluşmuş tüm problemleri el birliği ile çözeceğiz. Bizim hiçbir hesabımız yoktur, kimse ile de bir derdimyoktur. Memleketimiz için ne faydalıysa onu yapma gayretinde olacağız.
Selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.,”Dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
escort bayan sex izle