Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay Bizim Gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

SAMANDAĞ FESTİVALE DOYMUYOR!

SAMANDAĞ FESTİVALE DOYMUYOR!
Bu haber 09 Ağustos 2017 - 0:12 'de eklendi ve 29 kez görüntülendi.

Samandağ Turizm işletmecileri ve Yatırımcıları Derneği (SATİYAD) tarafından birincisi düzenlenen ve ayrıca farklı yapılar tarafından  desteklenen 1. Samandağ Turizm Festivali, 13- 19 Ağustos tarihleri arasında Samandağ Ali İsmail Korkmaz Festival Alanında gerçekleşiyor.

Festival programında; Plaj Futbolu,  Plaj Voleybol turnuvası, yerel ve Ulusal düzeyde sanatçıların konserleri, Bisiklet yarışı, sualtı dalışı, yelken sörfü ve doğa yürüyüşü etkinlikleri yer alıyor.

Festivale ilgili SATİYAD yönetim kurulu adına başkan Tahsin Boğday tarafından yapılan açıklamada:

“ Bu yıl dernek olarak 1.sini düzenlediğimiz 1. Samandağ Turizm Festivaline  bütün Hatay halkını davet ediyoruz.

Festivalin amacı, adından da anlaşılacağı üzere turizmi canlandırmak, ilçemizin sahip olduğu doğal, kültürel ve tarihi zenginlikleri en iyi şekilde değerlendirerek tanıtımını yapmak. Sportif faaliyetlerle gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve onları sağlıklı bir yaşama teşvik etmektir.

Bu festivale destek veren herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Festival programı :

13 Ağustos saat 06:00’da öğretmen evinden Titus tüneline doğa yürüyüşüyle başlıyor. Saat 16:00’da futbol ve plaj voleybolu turnuvaları.

14 Ağustos: plaj futbolu , plaj voleybolu turnuvaları ve DJ Performans programı.

15:  Ağustos: plaj futbolu , plaj voleybolu turnuvaları ve DJ Performans programı.

16 Ağustos: yerel sanatçılardan konser ve tiyatro etkinliği.

17 Ağustos: 20:30: Grup Unadikun  konser Saat 22:00’da Grup Melez Konser.

18 Ağustos: saat 14:00’da Batık gemi civarı sualtı dalış etkinliği. Saat 20:30’da Sowt el zerrüb müzik grubu konser. 22:00’da Sanatçı Çelik koseri.

19 Ağustos saat 14:00’da Batık gemi civarı sualtı dalış etkinliği. Saat 16:00’da festival alanında rüzgar sörfü gösterisi.

Saat 17:00’da Hz. Hızır Makamı önünden  start alacak olan bisiklet yarışı. Saat 20:00’da Vaveyla İn konseri. saat 21:00’da kapanış konuşması ve ödül töreni. Saat 22:00’da İlyas Yalçıntaş konseri.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER