Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay Bizim Gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

Proje Kapsamında Yarışma Başvuruları Devam Ediyor!

Proje Kapsamında Yarışma Başvuruları Devam Ediyor!
Bu haber 03 Ocak 2018 - 20:45 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Hatay Valiliğinin öncülüğünde ve Antakya Çevre Koruma Derneğinin de ortağı olduğu İlimizde, İklim değişikliği konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen  ‘Daha İyi Bir Çevre Seninle Başlar Projesi ‘ devam ediyor.

Antakya Çevre Koruma Derneği Başkanı (AÇKD) Selda Asker,proje hakkında bilgi verdi:

”Proje kapsamında Hatay genelinde ortaokul ve liselere yönelik resim, kompozisyon ve fotoğraf yarışmalarının başvuruları devam etmekte.

Öğrencilerimiz hatayabproje@hotmail.com adresinden 5 Mart 2018 tarihine kadar bize ulaşabilirler. Ayrıntılı bilgiyi  ‘daha iyi bir çevre seninle başlar’ facebook sayfamızda bulabilirler.

Aynı zamanda iklim değişikliğini durdurabilmenin en önemli unsuru olduğunu bildiğimiz ağaçlandırma çalışmalarımız önümüzdeki günlerde başlayacak. Dünyanın akciğerlerini çoğaltmak ve korumak hepimizin görevi.

Daha fazla tüketim, daha fazla enerji, daha fazla atık yok olan dünya… Farkındayız ve hep birlikte iklim değişikliğine DUR demek için atılacak her adımın yanındayız. Daha iyi bir çevrede yaşamak elimizde yeter ki isteyelim.‘Dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER