porno seyret
KAŞIKÇI:ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ! « Hatay Bizim Gazete
Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay Bizim Gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

if(get_option('fface')) {echo '
';} else {echo '';} ?>

KAŞIKÇI:ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ!

KAŞIKÇI:ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ!
Bu haber 16 Eylül 2019 - 11:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı,seçildiği günden beri durmadan seçim bölgesini ziyaret ederek dertlerini dinlemeye devam ediyor.

Bir önceki gün Dörtyol’da görülmemiş bir tempoyla vatandaşlarla buluşan Kaşıkçı, Dörtyol’a adeta çıkarma yaptı.

KAYMAKAM ZİYARETİ

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir bilgilendirme yayınlayan MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı:

“Dörtyol İlçemizde çalışmalarımıza başladık. İlk ziyaretimizi Dörtyol Kaymakamımız Sn. Murat Bulacak’a gerçekleştirerek İlçemizle ilgili konular üzerine sohbet etme fırsatı yakaladık.

BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ

Dörtyol Sanayi ve Ticaret Odamızı ziyaret ederek, İlçemizle ilgili yapılacak çalışmalarda ve çalıştaylarda birlikte hareket etme konusunda ortak bir karara vardık. Umuyorum Dörtyol hak ettiği yatırımlara en kısa zamanda kavuşacak bizde üzerimize düşen ödevleri yerine getirme imkanı bulacağız.

BÖLÜKBAŞI VE GÜN’E ZİYARET

Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Sn. Ahmet Bölükbaşı ve Yönetim Kurulunu ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında istişarelerde bulunduk. Dörtyol Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sn. Ali Gün’ü ziyaret ederek İlçe esnafımızın yaşadığı sıkıntılar ve çözüm önerileri üzerine fikir alışverişinde bulunduk.

NARENCİYENİN VE ÜRETİCİNİN SORUNLARI

Dörtyol Ziraat Odası Başkanımız Sn. İbrahim Seyhan ve Yönetim Kurulunu ziyaret ederek Narenciyemizin değerini arttırmak, üreticimizin alınterinin karşılık bulması ile ilgili yapılacak çalışmalarda yanlarında olduğumuzu belirttik.

ŞOFÖR ESNAFIMIZIN BEKLENTİLERİ

Dörtyol Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sn. Yavuz Çelebi ve Birlik Kooperatifi Başkanlarımız ile bir araya gelerek şoför esnafımızın beklentileri üzerine verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

MUHTARLAR ÇÖZÜME GİDEN YOLDA REHBERİ OLMUŞLARDIR

Dörtyol İlçemizde Mahalle Muhtarlarımızla bir araya geldik. Muhtarlar her zaman çözüme giden yolda bizlerin rehberi olmuşlardır. Yine yanlarında olduğumuzu güçlü bir şekilde dile getirdik.”dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER

antalya travestiizmir evde masajistanbul evde masajbetpas