Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay Bizim Gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

if(get_option('fface')) {echo '
';} else {echo '';} ?>

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!
Bu haber 09 Ağustos 2022 - 18:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sevgi ve Hoşgörü Kenti Hatay’ın Gazetesi” şiarıyla, 10 Ağustos 2009 da internet gazetesi (Haber Portali) olarak Hatay’da yayın hayatına başlayan ‘HATAY BİZİM GAZETE’ 14. Yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor.

Bizim Gazete (www.gazetebizim.com) İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mithat Öztürk, gazetenin kuruluş yıldönümüyle ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

Öztürk,açıklamasında şunları söyledi:

“Sevgi ve Hoşgörü Kenti Hatay’ın Gazetesi” şiarıyla, 10 Ağustos 2009 da İnternet Gazetesi (Haber Portali) olarak yayın hayatına geçtiğimiz o tarihten bu yana; 13 yıllık yayın hayatını geride bırakmanın sevincini, coşkusunu, heyecanını ve onurunu siz değerli okurlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sevgili okurlarımız, dostlarımız! Mutluyuz, gururluyuz, 14 yaşındayız! Gazetemiz ve sizlerin de gazetesi olan HATAY BİZİM GAZETE (www.gazetebizim.com) tam olarak 13. yayın yılını geride bıraktı.

Gerek ülke gidişatının ağırlıklı olarak sosyo-ekonomik-politik kriz sarmalında gerekse de Pandemi salgınının kıskacı altında çok zor geçen toplamda 13 yılın ardından herşeye rağmen baktığımızda binlerce gazete okuru ve can dost kazandığımızın sevincini de yaşıyoruz.

Gazetecilik zor ve meşakkatli bir meslek.Bir de bu mesleği alnınızın akıyla,objektif,dürüst ve olmazsa olmaz basın ahlak ilkeleriyle yapıyorsanız,işiniz daha da zor. Ama çok şükür diyoruz, hiç kimse arkamızdan konuşamaz, hakkımızda olumsuz bir kelime söyleyemez, adımızın herhangi bir şaibeye, şantaja, ranta bulaştığını iddia edemez.Ne candas,ne yandaş ne de besleme basın olduk!Olmayacağız da!

Her kesimden okur kazandık. Belirli bir sınıfın, zümrenin, belirli bir cemaatin ya da yalnızca bir kesimin gazetesi olmadık. Birilerine sırtımızı dayayarak bu işi yürütmedik. Bizlerin arkasında sadece sizlerin, değerli okurlarımızın, dostlarımızın ilgisi,inancı ve güveni var.Göstermiş olduğunuz ilgiye ve güvene,yayın ailemiz adına teşekkür ediyorum.Sağlıkla,huzurla ve başarılarla dolu nice yıllara hep birlikte inşallah.”Dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SAVAŞ:KİMSENİN KÜSME LÜKSÜ YOK!
SAVAŞ:KİMSENİN KÜSME LÜKSÜ YOK!
SALDIRI HEPİMİZE YAPILMIŞTIR!
SALDIRI HEPİMİZE YAPILMIŞTIR!
UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE DE…
UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE DE…
ADD YÖNETİM KURULU HATAY’DA TOPLANDI!
ADD YÖNETİM KURULU HATAY’DA TOPLANDI!
SEN BEN YOK BİZ VARIZ!
SEN BEN YOK BİZ VARIZ!
83.YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLAMALARI…
83.YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLAMALARI…