Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay Bizim Gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

if(get_option('fface')) {echo '
';} else {echo '';} ?>

ESNAF TEKSÖZ DEDİ!

ESNAF TEKSÖZ DEDİ!
Bu haber 09 Mayıs 2022 - 13:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Günlerdir merakla beklenen ve olağan genel kurulunu dün Antakya Ottoman Otelde gerçekleştiren Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği(HESOB) yeni yönetimi nihayet belli oldu.

İki listenin yarıştığı seçimleri mevcut başkan Abdulkadir Teksöz kazanarak güven tazeledi.

HESOB (Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği) Olağan genel kurulu, mevcut başkan Abdulkadir Teksöz ile İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı Mehmet Alakuş’un listeleri sandıkta yarıştı.

Antakya Ottoman Otelde üye esnafların katılımıyla dün gerçekleşen genel kurula;

HBB başkan vekili Murat Hayzaran,Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Defne Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Künefeci, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Oda Başkanları, STK Temsilcileri ve basın çalışanları katıldı.

TEKSÖZ:24 SAAT ESNAFIN HİZMETİNDE OLACAĞIZ 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından divan üyeleri oy çokluğu ile seçilen genel kurulda faaliyet raporunu okuyan HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, esnaftan güvenoyu istediğini belirterek:

Geçmişte esnafı nasıl kucakladıysa yine aynı azim ve aynı duruşla tüm esnafa hizmet edeceğiz. Esnafı zora sokan her türlü olumsuzluklarla kararlılıkla yine mücadele edeceğiz. 24 saat esnafın hizmetinde olduk, seçildiğimiz takdirde yine 24 saat esnafın hizmetinde olacağız” şeklinde konuştu.

ALAKUŞ:ŞEFFAF BİR YÖNETİM ANLAYIŞIYLA HAREKET EDECEĞİZ

İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı HESOB Başkan adayı Mehmet Alakuş değişimin fitilini ateşlediklerinin altını çizerek:

Seçildiğimiz takdirde esnafın yanında duracağız. Elektrik, akaryakıt ve doğalgazın esnafı zora soktuğunu ve esnafın çalışamaz olduğunun farkındayız, görev verilirse başta esnafın bu zorlukları aşması için çabalayacağız. Her esnafa eşit mesafede ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile hareket edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İki başkan adayı divan üyeleri ve kongre üyelerinin önünde kucaklaşarak birlik mesajı verdikleri genel kurulda salonu dolduranların alkışları arasında kucaklaştılar ve seçime geçildi.

Genel kurula katılan üyelerin oy kullanma süresi tamamlandıktan sonra açılan sandıktan çıkan oy pusulaları sayımı büyük heyecan içerisinde gerçekleştirildi.

İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı HESOB Başkan adayı Mehmet Alakuş’un listesinin 108 oy topladığı seçimde, 366 oy alan Abdulkadir Teksöz yeniden HESOB Başkanı olarak güven tazeledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
NEBİL SEYFETTİN GÜVEN TAZELEDİ!
NEBİL SEYFETTİN GÜVEN TAZELEDİ!
GEZİ DİRENİŞİ BU ÜLKENİN YÜZ AKI VE…
GEZİ DİRENİŞİ BU ÜLKENİN YÜZ AKI VE…
HATAY TABİP ODASI YENİ YÖNETİMİ BELLİ OLDU!
HATAY TABİP ODASI YENİ YÖNETİMİ BELLİ OLDU!
HATAY’DA BAYRAMLAR HEP BÖYLE KUTLANIR!
HATAY’DA BAYRAMLAR HEP BÖYLE KUTLANIR!
HRİSTİYAN HEMŞEHRİLERİMİZİN PASKALYA BAYRAMI’NI EN İÇTEN…
HRİSTİYAN HEMŞEHRİLERİMİZİN PASKALYA BAYRAMI’NI EN İÇTEN…
FARKLILIKLARIMIZ ZENGİNLİĞİMİZ ZENGİLLİKLERİMİZ YAŞAM SEVİNCİMİZ…
FARKLILIKLARIMIZ ZENGİNLİĞİMİZ ZENGİLLİKLERİMİZ YAŞAM SEVİNCİMİZ…