porno seyret
DEFNE’NİN HAVASI İSTANBULLULARI MEST ETTİ! « Hatay Bizim Gazete
Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay Bizim Gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

if(get_option('fface')) {echo '
';} else {echo '';} ?>

DEFNE’NİN HAVASI İSTANBULLULARI MEST ETTİ!

DEFNE’NİN HAVASI İSTANBULLULARI MEST ETTİ!
Bu haber 29 Eylül 2019 - 13:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Defne Belediyesi’nin, 26 – 29 Eylül tarihleri arasında İstanbul Maltepe Etkinlik Alanında gerçekleşen ‘Hatay Turizm ve Gastronomi Günleri’nde kurduğu stant büyük ilgi gördü.

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’in de katılım gösterdiği Hatay Turizm ve Gastronomi Günleri’nin açılışını Hatay Valisi Rahmi Doğan,Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, İlçe Belediye Başkanları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte gerçekleştirdi.

Defne İlçesine özgü yöresel ürünlerin ve bölgenin doğa güzelliklerinin yer aldığı afişlerle donatılan Defne Belediyesi standı ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

Defne’nin mistik havasını İstanbul’a taşıdıklarını dile getiren Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel:

Elbette ki güzel Defnemiz anlatılmaz; ancak ve ancak o mistik havası solunarak, yöresel tatlardan doğa güzelliklerine tüm kültürel dokusunu hissedilerek yaşanır.

26-29 Eylül tarihleri arasında 3 gün boyunca yoğun ilgi ile süren standımızda Defnemize özgü güzellikleri bir nebzede olsa tanıtmak adına elimizden gelenin fazlasını yaptık.

“Hatay Turizm ve Gastronomi Günleri” kapsamında Defne’yi en güzel şekilde temsil ederek İstanbullularla buluşturduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Defne Belediyesi olarak her sene Hatay’ın ve Defnemizin tanıtımına katkı sunan bu tür etkinliklerde buluşmayı temenni ediyorum” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER

antalya travestiizmir evde masajistanbul evde masajbetpas