Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay Bizim Gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

DEFNE KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ YENİDEN SEÇİLDİ!

DEFNE KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ YENİDEN SEÇİLDİ!
Bu haber 11 Haziran 2017 - 23:35 'de eklendi ve 51 kez görüntülendi.

Defne Belediyesi, Defne Kent Konseyi; Kadın Meclisi’ni oluşturdu.

Defne Belediyesi Çekmece Ek Hizmet Binasında gerçekleştirilen genel kurula Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman ve Başkan Yardımcıları katıldı.

Defne Kent Konseyi Kadın Meclisini temsilen faaliyetlerin sunumunu yapan Gülnaz Habip; Defne Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin yıllık faaliyetlerini anlattı.

HARBİYELİ: BAŞKANIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Toplantıda konuşma yapan Defne Kent Konseyi Başkanı Selim Harbiyeli:

“Yeni kurulmuş bir Belediyenin Kent Konseyi olarak, Belediyemizle koordineli ve uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Gönüllülük esasıyla yaptığımız çalışmalarımıza destek veren Defne Belediye Başkanımız Sayın Dr. İbrahim Yaman’a teşekkür ediyoruz. Defne Kent Konseyimiz istekle ve kararlılıkla, daha yaşanılır ve daha nitelikli bir kent katkısı sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Kadın Meclisimizi yeniden seçmiş olduğumuz bu toplantının Defnemize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

YAMAN: KADIN MECLİSİMİZLE GURUR DUYUYORUZ

Genel Kurula katılan Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman,yaptığı konuşmada:

“Öncelikle Defne Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyelerine ve Kadın Meclisine bugüne kadar yürüttükleri çalışmalardan ötürü teşekkür ediyorum. diyerek sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kısa süre içerisinde hem Belediye, hem de Kent Konseyimiz olarak yapılanma ve hizmet üretme konusunda oldukça yol aldık. Özverili ve gönüllü duruşlarıyla bize her zaman destek veren Kent Konseyi Üyelerine teşekkür ediyoruz.

Kent Konseyimize bir hizmet binası kazandırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kısa zaman zarfında Kent Konseyi binamızın açılışını Kent Konseyi Üyelerimizle birlikte gerçekleştireceğiz.

Kadın Meclisimiz, seçildikleri güne bu yana örnek işlere imza atarak, toplum yararına çalışmalarını sürdürdüler. Gururla söylüyorum ki; Belediyemizin en önemli projelerinden biri olan İpek Böceği Yetiştiriciliği ve İpekçilik konulu Koza Evi Projesi, değerli Kent Konseyi Kadın Meclisi üyelerimizin önerileri ile hayata geçirilmiştir. Bunun dışında, sağlıktan eğitime kadar birçok konuda farkındalık yaratacak etkinliklere damgalarını vurmuşlardır. Tüm çalışmalarını ilgi ve beğeni ile yakından takip ediyoruz. Üzerimize düşecek her katkıyı sunmaya devam edeceğiz.”Dedi.

Yeniden seçilen Defne Kent Konseyi Kadın Meclisi Yönetiminde isimler şöyle:

Sibel Hakverdi,

Bedia Öztürk,

Jale Marufoğlu,

Gülnaz Habip,

Nilgün Karasu,

Esra Funda Deniz Yahyaoğlu,

Nurşen Büyükaşık,

Roya Yeşil,

Zuhar Rende Berman

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER