Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay Bizim Gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne adım atacağız. Sosyal ilişkilerinizi güçlendiren bu enerji, hem güzellikleri hem başarıyı önemsemenin işaretçisidir. İşimde, evimde huzur bulayım, mutlu olayım diye düşünürsünüz.

Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşum etkisinde, hayallerimizi, sezgilerimizi güçlendiren bu enerji bizi huzurlu kılacaktır. Pozitif yönde destekleyecek, ılımlı bir şekilde güne adım atmamızda yardımcı olacaktır. Gayet olumludur ve rahatlatıcıdır.

Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, çevremizle olan bağımızı güçlendirir. Bulunduğumuz ortamı güzelleştirmek, huzurlu hale getirmek isteriz.

Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, size, yardımcı olacak güçlü kişilerin işaretçisidir. Dış dünyada sosyal ilişkiler, eğitim, iş konularında derinlikli analizde bulunabilir, hangi yolun doğru ve köklü olacağını bilerek ilerlersiniz.

Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu saatler arasında dürüstlük ve doğruluk, huzur ve güvence olguları üzerinde düşünürüz. Mevcut durumumuz sıkıntılı ise, bunu nasıl düzeltebileceğimizi, eğer huzurlu isek, bunun sürekli olmasını isteriz. Ruh halimizde iniş ve çıkışlar olsa da, olumsuz düşünmeyiz. Mutlaka her şey yoluna girecektir düşünürüz.

Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ