Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay bizim gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar Saat 09:27 itibariyle Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Dış dünyadan biraz uzak gibi dursanız da, bir sorun veya bir mesele canınızı sıktığında tepkinizi göstermekten çekinmezsiniz. İşlerinize odaklanıp, tüm enerjinizi toplamak için iyi zamandır. Ancak sinirden, öfkeden, düşünmeden hareket etmekten kaçınalım.

Saat 13:54 Ay-Güneş görünümü, başarılı olma ve kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme arzunuzu gösteriyor. Ancak içten içe sizi rahatsız eden konular nedeniyle aslında kafanızın içi biraz karışık gibi. Bu pürüzlerin mutlaka giderilmesi gerektiğini düşünebilirsiniz. Önemli bir konuda biriyle görüşebilirsiniz.

Saat 16:41 Ay-Satürn görünüm etkisinde bir şeylere kızarız, içerleriz ancak duygularımızı belli etmemeye çalışırız. Bu kolay değildir. Hani içi seni yakar, dışı beni derler ya, aynen böyle bir ruh hali üstümüzde hakimdir.

Saat 20:27 Ay-Venüs görünümü, Venüs-Kova burcunda ilerlediği için, yenilikçi tarzda düşünmeniz ve ilişkilerinize önem vermeniz anlamına gelir. İş hayatında ve toplumsal yaşamda ideallerinize öncelik tanımalısınız. Ay-Koç burcunda, biriken öfkenin veya yaşanan bir durumun iç muhasebesini biraz gergin şekilde yapmanıza neden olabilir. Oysaki hayata biraz daha geniş açıdan bakmakta yarar var.

Rabbim Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Evlatlarımızın vatan toprağımıza sağ salim geri dönmeleri dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ