Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay Bizim Gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

if(get_option('fface')) {echo '
';} else {echo '';} ?>

ALTINÖZÜ’NE ÇOK AMAÇLI SALON!

ALTINÖZÜ’NE ÇOK AMAÇLI SALON!
Bu haber 28 Nisan 2017 - 20:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Lütfü Savaş, hemşehrilerinin sosyal hayatlarını iyileştirmek ve kolaylaştırmak amacıyla Altınözü ilçesinde yapımı tamamlanan Dokuzdal Çok Amaçlı Salon’un açılışını gerçekleştirdi.

Gerçekleşen açılış törenine; Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, HBB Genel Sekreteri Mehmet Maden, HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Dokuzdal Mahalle Muhtarı Mehmet Dönmez, HBB Daire Başkanları, köy muhtarları ve mahalle sakinleri katılım gösterdi.

SAVAŞ:“ÇOK AMAÇLI SALONUMUZ ALTINÖZÜ’NE VE MAHALLE SAKİNLERİNE HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Başkan Savaş,açılışta yaptığı konuşmada:

‘‘ Bugün bizim için oldukça önemli bir gün. Manevi açıdan önemli olan Miraç Kandilini ve Atamızın çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Maalesef Dörtyol ilçemizdeki şehidimizin cenazesi dolayısıyla aranıza geç katıldım. Bundan sonra inşallah şehit vermeyiz. Bayrağımızı da göklerden indirmeyiz. Rabbim ülkemize ve şehrimize güzellikler getirsin. Hepimizin başı sağ olsun. Ayrıca kutlu doğum haftanızı tebrik ediyorum. Allah dualarınızı kabul etsin. Çok Amaçlı Salonumuz Altınözü İlçemize ve Dokuzdal Mahalle’mize hayırlı uğurlu olsun. Rabbim güzel günlerde kullanmayı nasip etsin. Ama insanoğluyuz hem güzel hem de zaman zaman hüzünlü günlerimiz oluyor. Hüzünlü günlerde de bu güzel salonumuzu kullanma imkânınız olacak. Dileğim hep güzel günleriniz olması ve salonu güzel günlerde kullanmanız. Hemen arka tarafta mahallenin mezarlığı bulunmakta. Mezarlığınız için de güzel bir ihata duvarı ve namazgâh yaptık. Mezarlığınız çalışmalarımız ile güzel bir görünüme kavuştu. Bu da mahallenize hayırlı olsun. Mahallenizin altyapı olarak birçok sıkıntısı vardı. Altyapının sıkıntılı olduğu bölgelerde çalışmalarımızı tamamladık. Ayrıca tarla ve bahçelerinize giden yolarınızı da yaptık” dedi.

unnamed-2

SARI : “HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI LÜTFÜ SAVAŞ’A TEŞEKKÜR EDERİM”

Başkan Savaş’a, Altınözü ilçesine gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eden Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı:

“Kutlu Doğum Haftanızı kutluyorum. Birlikten kuvvet doğar. Çok amaçlı salonun yapımına karar verdiği an Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş bizden yer tahsis etmemizi istedi. Biz de ilçemize hizmet edenden Allah razı olsun dedik ve yer tahsis ettik. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a bu güzel salonu ilçemize kazandırdığı için çok teşekkür ederim. Salonun mahallemize hayırlar getirmesini diliyor, Miraç Kandilinizi tebrik ediyorum. Allah dualarınızı kabul etsin” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
ALTINÖZÜ ZEYTİN,ZEYTİNYAĞI VE GASTRONOMİ FESTİVALİNE DAVETLİSİNİZ!
ALTINÖZÜ ZEYTİN,ZEYTİNYAĞI VE GASTRONOMİ FESTİVALİNE DAVETLİSİNİZ!
KARATAY’A Fahri Hemşehrilik Beratı!
KARATAY’A Fahri Hemşehrilik Beratı!
KATLİAM GİBİ KAZA!
KATLİAM GİBİ KAZA!
ZİKİR ŞELALESİNDEN ESER YOK ŞİMDİ!
ZİKİR ŞELALESİNDEN ESER YOK ŞİMDİ!
KARATAY:Zeytin Altındır,Buranın Adı Altınözü,Altının Özü!
KARATAY:Zeytin Altındır,Buranın Adı Altınözü,Altının Özü!
17 KÖYÜN SU İHTİYACINI KARŞILAYACAK PROJE HİZMETE AÇILDI!
17 KÖYÜN SU İHTİYACINI KARŞILAYACAK PROJE HİZMETE AÇILDI!