Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay bizim gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeçler saat 07:16-16:39 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Sizi bunaltan, tedirgin eden konularda yanlış veya acil kararlar vermemek, düşünmek yararlı olur. Yarım kalan işlerin tamamlanması yönünde destekleyicidir. Kendi içinde daima güven olgusuna ihtiyaç duyan Yengeçler, boşluk etkisi altında bir durum hakkında karar vermeden önce düşünmelidirler. Sizi sinirlendiren veya yoran meseleler hakkında öğle sonrası bir daha düşünelim. Eminim ki, daha farklı açıdan ele alarak rahatlayabilirsiniz.

Saat 16:39 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, kişi kim olursa olsun, onun ne kadar sağlam ve güvenilir olduğunu anlamak, bilmek isteriz. Eğer bundan eminsek o zaman yüreğimizin içine alır, sevgiyle onu sarmayabiliriz. Ancak tam tersi durumda belli bir mesafeyi korumaya özen gösterebiliriz. Zorlukla oluşturduğumuz değerleri koruma altına alırız. Kendine saygısı olan insanlarla temas etmeye gayret ederiz.

Saat 23:50 Merkür-Pluto kavuşumu, iş veya özel ilişkiniz, paylaşımlarınız, partnerinizle olan alışverişiniz konularında geçerlidir. İhtiyaçlarınız ve beklentilerinize göre tercihlerde bulunmanız anlamında güçlendiricidir. Düzgün bir seçimin veya anlaşmanın yolu, öncelikle kendinizi iyi tanımanız ve tartmanızdan geçtiğini unutmayalım. Bunlara dikkat etmeniz halinde bugünkü kavuşum uygulanabilir düşüncelerinizi, yargılarınızı, yanlışlarınızı veya eksiklerinizi birbirinizle dürüst manada paylaşmanızı ve hayale kapılmadan ilerisi adına düşünmenizi sağlar.

Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü hem kendinize hem de başka insanlara yardımda bulunabilirsiniz. Toplu halde huzur ve sevgi bulma adına yapılan girişimler için de uygun zamandır. İhtiraslı davranmanız mümkündür, güzel dilekleriniz olduğu için bunları bir an evvel hayata geçirmek istediğinizden dolayı böyle davranmakta olabilirsiniz. Bu görünüm sayesinde kendinize daha fazla güvenirsiniz. Eğer bir şeyler canınızı sıkıyorsa ve buna dur demek istiyorsanız söylemekten de kaçınmazsınız. Bu sizin bazı iyi niyetli olmayan insanlardan koruyacaktır.

Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ