Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay Bizim Gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar saat 02:17 Venüs-Pluto görünümü, hayatın tüm nimetlerinden yararlanmak arzumuzun yükseleceğini işaret ediyor. Azla yetinmek istemiyoruz. Aşk kadar, para kazanmak, güzel yaşamak, ilişkimizde tatmin olmak, cinsel yaşamımızı sağlıklı bir şekilde sürdürmek ihtiyacımız da yoğun. Bunlar artık o denli önemli ki, bir tanesi eksik bile olsa, kendimizi iyi hissetmeyiz.

Saat 06:52-11:53 Ay-Boşluk etkisindeyiz. Yanlış anlamaya, anlaşılmaya açık olduğumuzu bilerek konuşmakta, dinlemekte yarar var. Kendinizi yönlendirmekte, hedef belirlemekte, karar vermekte zorlanabiliriz. Aslında bu zorlanmalar, bizi yanlışlardan koruyucu olabilir. Düşünmeden etmeden hiçbir konuda karar almamak gerekir.

Saat 11:53 Ay-Yengeç burcu geçişinde duygular ön plandadır. Her şeyi güzel ve olumlu yönden görmek isteğiniz yükselir. Huzurunuz kaçmaması için, sorunları kendi yöntemlerinizle çözümlemeye kalkışabilirsiniz.

Saat 18:35 Yengeç-Koç burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında, siz kimseye ihtiyaç duymadan ayaklarınızın üzerinde durmaktan yanasınız. Birileri tarafından yönlendirilmek, şuna buna uymalısın diyen insanlara katlanmanız pek kolay değil. İlkdördün etkisi altındaki kişi, dış dünyada kendini ifade etmek isterken, bir yandan da elindeki kaybetmek istemez. Yeniye mi yer açmalı eski olandan mı kurtulmalı tam olarak karar veremez. Bir de paniklerse hiçbir şey yapamaz. Onun için lütfen aceleyle veya hassasiyet içinde yanlış yapmayınız. Benim tavsiyem, sosyal ilişkilerimizi güçlü tutunuz. Zamanı iyi kullanınız, önünüzdeki duruma gerçekçi şekilde bakınız.

Saat 18:36 Ay-Mars karşıtlığı, ilişkilerde bir hayli aktif hale getiriyor sizi. Kimi Yaylar yeni bir ilişkiye başlar. Bazı Yaylar partneriyle kolayca tartışabilir. Ben derim ki, akıllıca durumları ele alalım.

Saat 19:08 Güneş-Mars görünümü, isteklerinizi elde etmek arzunuzu yükseltiyor. Her ne olursa olsun para ve güç olgularını önemsiyoruz. Sanki her şey gelip bunlara dayanıyor. Daha fazla kazanmak, daha fazla özgür olmak istiyoruz. Maddi sıkışıklık, yetersiz gelir, ödemeler konusunda bugünlerde pek rahat değiliz. Daha fazla kendimizi üzmemek, yormamak için sakin olalım. Zaman bir çok derde deva olabilir.

Güzel bir gün dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ