Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay bizim gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar üç önemli görünüm etkisinde Pazar gününe adım atıyoruz.İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. Çevremizdeki güzelliklere, iyi niyete, huzurlu bir yaşama duyduğumuz özlemin işaretçisidir. Ancak bunu kendi içimizde sağlamakta zorlanıyoruz. Elimizden geldiğince insanları anlamaya çalışsak da, aslında pek de rahat değiliz. Bir şeyler bizi oldukça yoruyor. Olumlu düşünmekte zorlanabiliriz.

İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu, ilahi düşüncenin, bütünü idrak etmenin, çevrenizdeki insanlarla sevgi birliği içinde buluşmanın işaretçisidir. Merkür-Balık burcunda astrolojik olarak düşüncelerin dağılmasıdır. Ancak güçlü Neptün ile bugün buluşunca sezgileriniz yükselir, zararlı durumlardan korunmuş olursunuz. İdeallerinizin peşinden koşmanızı sağlayan, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenizde size destek verecek bu görünüm, –Hayatımda yepyeni bir sayfa açıyorum ve ben şifa verici enerjileri ruhumda hissediyorum diyebilmenizde yardımcı olur. Moral duygunuzu yükseltici ve sizi ipek bir tülün sarmalaması gibi ruhunuzu okşayıcı bu görünüm, şefkat duygunuz ve empati gücünüzü büyütür, besler. Siz de insanları rahatlatabilir onların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü olup, güçlendiricidir. Sizin tüm olumlu özelliklerinizi ışık gibi parlatır. Zorlukların üstesinden gelmenizde aşı gibidir. Çevrenizde saygınlık uyandırmanızı, başkaları tarafından dürüst ve güvenilir kişi olarak görülmenizi sağlar. İnsanlar sizin bilge kişiliğinizden, yardım severliğinizden etkilenirler. Sözleriniz, davranışlarınızla ilgi uyandırdığınız gibi, el üstünde tutulursunuz. Her işiniz kolaylaşır, başarıyla sonuçlanır.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ