Bizim Gazete
Hatay bizim gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Kovalar 21 Ağustos karşıt burcunuzda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki ayrı burçtaki geri hareketiyle nedeniyle dikkatli bir şekilde incelemeyi gerektiriyor. Bunu yorumun altındaki Not bölümünde içerik ve tarihler olarak bulacaksınız. Şimdi gelelim, bu Tutulmanın işaret ettiği noktalara. İlişkiler son derece önemli ve gelişim aşamamızda bundan sonra gündem maddemizde baş sırayı alıyor. Özellikle bekar Kovalar için bu Tutulma, evlilik, boşanma veya iş ortaklığı konularında yeni bir dönemi başlatıyor. Eş kriterlerinizi artık daha dikkatli ve doğru biçimde yapmanız mümkündür. Karşınıza çıkan kişinin bireysel anlamda güçlü, özgüveni yüksek, size hayatın güzelliklerini yaşatabilecek ve yeri geldiğinde sizin arkanızda bir dağ gibi durabilecek kişi olması gerekiyor.

Bu kriterlere sahip değilse evlenmek yanlış olur. Evli Kovalar da aynı şekilde ilişkilerini gözden geçirecekler. Eğer uyumsuzluk varsa, eş pasif veya tam tersine fazla baskınsa, güven, sevgi ve saygı üçlüsü bozulmuşsa, bu beraberliğin sürdürülmesi mümkün değil. Bu Tutulma, yakın çevreniz, bir arkadaşınız, başka bir şehir veya ülkede yaşayan kişiyle evlenilmesi, karşılaşılmasında etkin oluyor. Yolculuk, iş ortaklığı, kişisel gelişim, danışmanlık, rehberlik gibi aktiviteleri de işaret ediyor. Bir ortakla yürütülen çalışmalar, her iki kişinin de söz sahibi olduğu bir projenin hayata geçirilmesi de, bu Tutulmanın etkileri arasında yer alıyor. Bu ortaklığın en başında her şeyi konuşmakta yarar var. Kim söz sahibi olacak, kim hangi bölümde etkin olacak, bunları mutlaka belirleyin. Önümüzdeki süreç, yorumunuzda yer alan bu gelişmelerin işaretçisidir. Sizin de gelişiminiz bu konularda olacaktır.

Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, finansal anlamda ortaklıklarınızı, evlilik veya boşanmayla ilgili meseleleri, kredi, bölüşülecek mal mülk işlerinizi, yatırımlarınızı kısaca başkalarıyla olan her türlü bağlantınızı dikkatlice takip ediniz. Hukuken sözleşme maddelerini gözden geçiriniz. Karşınıza bir fırsat çıksa dahi, bunun artı ve eksilerini mutlaka gözden geçiriniz.

Bu Tutulmanın sizler için en olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ