Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay bizim gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Kovalar Pazar günümüz üç önemli görünüm etkisiyle başlıyor. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. Her anlamda güzelliklere, olumlu düşünmeye, huzur içinde yaşamaya önem versek de, dış dünyadaki gelişmeler, insan ilişkileri bizi zorluyor. Mücadele veriyoruz, rahat etmek istiyoruz. Fakat bir şeyler, ummadığımız şekilde geliştiğinde canımız sıkılıyor. Bu saatlerde yaşadıklarımızı, olan bitenleri gözden geçirirken, biraz sıkılabiliriz.

İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu, astrolojik olarak Merkür-Balık burcu geçişi zayıf bir enerji sunmasına rağmen, bugün Neptün ile buluştuğunda şifa ve moral gücü sunuyor bizlere. İdeallerinizi, vizyonunuzu, yeteneklerinizi ortaya koyarak, geliştirerek kazanç elde etmeniz anlamında destek veriyor. Yaratıcı yeteneklerinizi kullanarak ekmeğinizi kazanmanız adına size yardımcı oluyor. Özünde şifalanmak olan Neptün, Merkürün zararlı etkilerini devre dışı bıraktığı için, bizi ilahi bir gücün koruduğunu hissediyoruz. O güç, inancımızdır. İnancımız büyüdüğünde, ideallerimize sahip çıkmamız, hayallerimizi gerçeğe dönüştürmemiz kolaylaşır.

Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü olup, kazandırıcı işlere yönelmenin, bu anlamda sıkı çalışmanın işaretçisidir. Paranın kolay kazanılmadığını bilerek hareket edersiniz. Bütçenize önem verirsiniz. İhtiyaçlarınızı ekonomik şekilde halledersiniz. Şu aralar belki bir şeyler sizi zorluyor. Sorumluluklarınız artmış olabilir. Bu enerjinin size vereceği destekle bunları aşabilecek güce kavuşursunuz.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ