Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay bizim gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar saat 07:16-16:39 arasında etkili olacak Ay-Boşluk süresince ne kadar cesur biri olduğunuzu göstermek adına risk almayınız. Sonucundan emin olmadığınız bir adımı atmayınız. Oturup olan bitene bakmakta yarar var. Genelde boşluk sürecinde benim tavsiyem rutin işlerinizi yapmanız, keskin kararlardan kaçınmanız, gelişmeleri iyice gözlemlemenizdir. Kaldı ki boşluk etkisi burcunuz üzerinde oluşacağından daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Sözgelimi satın almalarda, kiralamalarda, sözleşmelerde, para alışverişlerinde, kişisel ilişkilerde beklemede kalmak lazım.

Saat 16:39 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, sağlam ve kararlı bir şekilde bütçemizi gözden geçirebilir ne kadar güvende olduğumuzu, elimizdeki miktarın ihtiyaçlarımızı karşılamada yeterli olup olmadığını hesaplamaya çalışabiliriz. Ay-Boğa burcu geçişleri Koçlar için mali konularda genelde destekleyicidir. Ayrıca sakinleştirir, duygularınızı kuvvetlendirir.

Saat 23:50 Merkür-Pluto kavuşumu, olumlu yönde adımlar atmanız adına size destek verir. Diyelim ki hala iş sorunları yaşıyorsunuz ve henüz ortada belli bir temel ve sağlamlık söz konusu değil. O zaman size tavsiyem, kendiniz için uzun vadeli hedefler belirleyin. Planlarınız olsun. Bunları gerçekleştirmek için kendinize güvenin. Yaptığınız işe, attığınız adıma, verdiğiniz söze dikkat edin. Ve işlerin yavaş gelişimi nedeniyle umudunuzu yitirmeyin, yolunuzda emin adımlarla ilerlemeye devam edin.

Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü sayesinde kişisel değerleriniz başta olmak üzere, umutlarınız, kendinizde ve başkalarında önemli bulduğunuz tüm güzelliklerin hissedilmesi, değerinin bilinmesi ve içinde bulunduğunuz durumların yeniden yapılandırılması adına olumlu bir enerjidir.

Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ