Bizim Gazete
Hatay bizim gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar, 23 Ağustos-22 Eylül arasında Güneş-Başak burcunda ilerleyecek. Bu süreç her yıl olduğu gibi, iş hayatınız başta olmak üzere sağlığınızla ilgili konular üzerinde odaklanmak ve düzenlemelerde bulunmak anlamı taşır. Birçok pürüz ayıklanır, aksaklıklar ortadan kaldırılarak işlerlik kazanılır, verimlilik esas alınır. Kendiniz için gerekli veya gereksiz olanların tespiti yönünde önemlidir. Bu süreçte iş veya aşk hayatınızla ilgili konularda akılcı bir şekilde düşünmeli, iyi niyet ve fedakarlığın ölçüsü iyi ayarlanmalıdır. Çocuklarınız veya yakın çevrenizle ilişkiler, eğitim hayatınızla ilgili konuların da titizlikle ele alınacağı bir dönemdir.

Saat 05:13 Ay-Pluto görünümü, sağlığınız, bugün yapılacak işler ve sizi ilgilendiren önemli konularda derinlikli düşünmenizi ve planlamada bulunmanızı sağlıyor. Bilinmeyen veya belirsizlik içeren durumları çözüme kavuşturmanız için sizi itekliyor.

Saat 12:19 Ay-Satürn görünümü, iş veya özel hayatımızla ilgili bazı durumların bizi endişeye sürüklemesi halidir. Daha fazla meselelerin üzerinde dururuz.

Saat 23:02-24 Ağustos saat 04:05 Ay-boşluk etkisinde iletişime dikkat etmeniz faydalıdır. Bu saatlerde kişi yanlışları, terslikleri daha fazla görür. Bunları çözmek ister. Ancak bardağın boş tarafını gördüğümüz için olumlu tarafından bakmak kolay olmaz.

Gününüz umduğunuz güzelliklerle dolu geçsin. Canı yürekten sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ