Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay bizim gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar saat 07:16-16:39 arasında Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Üstesinden gelmekte zorlanabileceğiniz meseleleri sinirlenmeden gözden geçiriniz. Sadece iç gözlemde bulununuz. Sırlarınızı kimseyle bölüşmeyiniz. Bazı durumlar öfkelenmenize neden olabilir. Ancak dışa yansıtmaktan ziyade kendi kendinize kızabilirsiniz. Şu işi neden şöyle yaptım veya niye böyle karar verdim diye, kendinizi sorgulayabilirsiniz.

Saat 16:39 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay, küçücük şeylerin bile sizi mutlu etmesini, ruhunuzun arzu ettiği huzura kavuşmasını sağlar. Güven olgusu kıymetlidir. Sağlamlık asla vazgeçemeyeceğiniz kadar değerlidir. Sağlığınızı, hayattaki var oluşunuzu, değerlerinizi, mücadele ederek oluşturduklarınızı koruma altına almak istersiniz.

Saat 23:50 Merkür-Pluto kavuşumu, eğitim hayatını sürdürenlerin doktora ve yüksek lisansla alakalı gelişmeleri, bu yıl yüksek okula girmeyi düşünenlerin sıkı bir şekilde çalışmaları, derslerine odaklanmaları halinde başarılı olacaklarının işareti demektir. Para evinizin yöneticisi olan Merkür, bugünkü kavuşum sayesinde yeni iş olanakları araştırmanız, işinizde uzmanlaşmanız adına da destek vermektedir. Kültürel anlamda kendinizi geliştirmeniz mümkündür. Başka bir şehirde ekmeğinizi arıyorsanız bu kavuşum neler yapmanız nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hususunda zihninizi açıcıdır.

Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef olarak belirlediğiniz her konuda sağlam ve sağlıklı kararlar almaktan yana olduğunuzun göstergesidir. Durgun sular derinden akar mantığı içinde hareket ettiğiniz için, yavaş ama emin adımlarla ilerlemekten yana olabilirsiniz. Eğer erkekseniz güçlü bir kadının desteğine fazlasıyla ihtiyacınız vardır. Bu ister anneniz isterse eşiniz veya yakın bir akrabanız olsun fark etmez. Eğer kadınsanız, tutarlı ve dengeli bir şekilde hareket etmeye çalışır, kararlarınızı bu yönde vermek gerektiğini bilirsiniz. Ayrıca böyle düşünen erkekleri beğenirsiniz.

Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ