Bizim Gazete
Bizim Gazete
Hatay bizim gazete
Bizim Gazete

SON DAKİKA

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında işiniz, sağlığınızla ilgili konuları ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda yaşanabilecek problemleri tek başınıza değil, birlikte halledecek şekilde ele almak gerekiyor.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kimseye anlayış göstermek zorunda değilim diye düşünebilirsiniz. Eğer partneriniz bu ilişkide rahat davranıyor ve problemleri görmezden geliyorsa tabii ki huzurunuz kaçar. Siz de bütün sıkıntınızı ya içinize atarsınız veyahut tümüyle kendinizi işe vererek unutmaya çalışırsınız. Ancak bütün bunların çözüm olmadığını bilirsiniz.

Saat 16:58 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay etkisinde, kendinizi güçlü görme arzunuz bir hayli yükselecek. İnandığınız her ne varsa onun peşinden koşarak başarılı olmak istersiniz. Günlerdir birilerini idare etmekten yorulan ruhunuz, bugün sadece kendinizi düşünmekten yanadır. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Size göre insan göründüğü gibi olmalı ve olduğu gibi görünmeyi bilmelidir. Hatalarınıza, sevaplarınız gibi sahip çıkabilirsiniz.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu burcunuzda oluşuyor. Bu güçlü enerji etkisiyle, her konuya hakim olmak, her insan üzerinde etkin olmak istersiniz. Asla geri adım atmak, taviz vermekten yana değilsiniz. Hedefinize kitlendiniz mi onu elde etmeden bırakmazsınız. Güçlükler sizi yıldırmaz.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ